Kim jesteśmy i dlaczego nie można nas zaszufladkować?

MM to projekt autorski. Naszą przestrzeń, a przede wszystkim KUCHNIĘ, stworzyliśmy sami. W każdym nanometrze wyraża NAS. Chcemy, żeby każdy czuł się tutaj swobodnie i zarazem wyjątkowo. MM to „dine fine” w wersji „casual”. Wyrazista kuchnia, dobra kawa, najlepsza herbata, sprawdzone wino i przyjazna atmosfera : )

Gwóźdź programu: KUCHNIA.

Karta jest zaskakująco krótka i często się zmienia. Dodatkowo codziennie „upolować” można u nas Specjalności Dnia w wersji limitowanej. Bazujemy wyłącznie na świeżych produktach z najwyższej półki. Po pierwszej wizycie można zauważyć, że wyróżnia nas wyrazistość smaku, unikalne połączenia oraz prosta forma. Nasz główny szef kuchni – Lucky – z mlekiem matki wyssał smaki Dalekiego Wschodu, które zręcznie łączy z klasycznym warsztatem kuchni brytyjskiej.

To przede wszystkim Lucky sprawia, że jesteśmy jedyni i niepowtarzalni. O ile pomysły artystyczne można nam „podkraść”, szef kuchni ślubował nam wierność do grobowej deski. Nie da się podrobić jego wyczucia smaku, doświadczenia oraz finezji – nasza kuchnia to ON.

Kim jest Lucky?

Lucky dzieciństwo spędził w Indiach. Jako młody chłopiec wyjechał do Dubaju, gdzie stawiał pierwsze kroki jako kucharz, nasiąkając smakami Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Krótko potem trafił do Walii, gdzie doskonalił swoje pasje i warsztat w oparciu o klasyczną kuchnię francuską i brytyjską. Przez pierwsze lata pracował w małej walijskiej wiosce rybackiej – Conwy. Tam, poza fachem, nauczył się poszanowania lokalnych produktów. Autentyczność i unikalność Luckiego sprawiła, że szybko wspinał się po szczeblach kulinarnej drabiny, która zaprowadziła go na szczyt. Przez ostatnich 10 lat pracował w Londynie u boku największych autorytetów – créme de la créme światowej gastronomii – a także prowadził własną kuchnię.

MIÓDMALINA to nasza osobista historia miłosna z prawie 15-letnim stażem. Ciąg dalszy chcemy, żeby rozegrał się z dala od pośpiechu oraz konsumpcjonizmu Zachodu. Mamy kilka złotych zasad, których chcemy się trzymać i nie zgubić tego, co dla nas najważniejsze.

Zapraszamy Was do Poznania Nas i naszej historii!

Możecie zacząć od zamówienia Specjalności Dnia lub partii szachów z Luckim! ; )